Język angielski/English

Konkurs z Pomysłami przy tablicy

Jako, że swojego bloga prowadzę już dłuższy czas i uzbierała się Nas słuszna grupa na facebookowym fanpage’u, chciałam Wam podziękować za nieustającą mobilizację do pracy organizując konkurs, w którym nagrodami są materiały znanej sieci sklepów Flying Tiger Copenhagnen. 

0002

Od stycznia 2015 roku dzielę się z Wami swoimi pomysłami na blogu. Początkowo były to przykłady prac plastycznych, jakie wykonywałam z dziećmi podczas zajęć świetlicowych oraz w ramach koła plastycznego. Później skręciłam w stronę języka angielskiego i zaczęłam nieśmiało 🙂 próbować swoich sił w tworzeniu materiałów. Założyłam fanpage’a na Facebooku, na którym dzielę się nie tylko swoimi pomysłami, ale również materiałami podpatrzonymi w Internecie. Do tej pory jest Nas ponad 1400 – bardzo dziękuję za to, że czytacie moje wpisy i dzielicie się swoimi opiniami. Gdy zaczynałam przygodę z Pomysłami przy tablicy nawet mi przez myśl nie przeszło, że znajdę aż tylu czytelników!

Chciałam Wam szczególnie podziękować poprzez konkurs, w którym nagrody ufundowała sieć sklepów Flying Tiger Copenhagen, za co serdecznie dziękuję. Co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Zasady znajdziecie poniżej.

0003

Czas trwania konkursu:

                                                Początek: 13 września 2016

                                                Koniec: 4 października 2016, godzina 23:59 

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać mi maksymalnie 3 zdjęcia, na których będzie widać, jak korzystacie z moich materiałów. Mogą to być lekcje, zabawy w domu, zajęcia zainspirowane pomysłami z mojego bloga. Będzie mi miło, jeśli dodatkowo zostawicie komentarz pod postem, z którego pochodzą materiały – jeśli tego jeszcze nie zrobiliście 😉 Nie jest to jednak obowiązkowe 🙂

Zdjęcia proszę wysyłać na adres:

pomyslyprzytablicy@gmail.com 

W tytule wiadomości proszę wpisać “Konkurs z Pomysłami przy tablicy”. W związku z tym, że chciałabym opublikować zdjęcia konkursowe na fb bardzo proszę o informację, czy wyrażacie zgodę na publikację zdjęć. Twarze dzieci zostaną zamazane. 

Proszę również o podanie swojego imienia i nazwiska.

Przejdźmy teraz do wspomnianych nagród 🙂

0004

Spośród zgłoszeń wybiorę trzy, które zostaną nagrodzone  materiałami sieci sklepów Flying Tiger Copenhagen.

0003

bez-nazwy-u1

gra Memory flagi

pacynki na palce

stemple drewniane

okularki VR kartonowe

0004-1

bez-nazwyss-1

gra Haps! (Snap!) ufundowana przeze mnie 🙂

książka Mix & Match – 40 twarzy i 292 naklejki

książka z maskami DIY

okularki VR kartonowe

0005

bez-nazsswy-1

gra Yatzy

książeczka do kolorowania

okularki VR kartonowe

Dodatkowo wszyscy nagrodzeni otrzymają również moją grę planszową Treasure Island, wydrukowaną na specjalnym bloku, zalaminowaną i gotową do grania 🙂 Zasady gry znajdziecie tutaj

 

Niestety na stronie internetowej sklepu nie udało mi się znaleźć opisu gry Haps! i książki Mix & Match. Z gry Haps! korzystam w czasie lekcji, często służy nam również jako gra Memory. Załączam zdjęcie swojego egzemplarza 🙂 

img_20160821_152220

To już wszystkie informacje. Jeśli macie jakieś pytania – piszcie śmiało. Na Wasze zdjęcia czekam do 4 października! Powodzenia! 

2 myśli w temacie “Konkurs z Pomysłami przy tablicy”

Leave a Reply