Back to school, Język angielski/English

Back to school: Supply labels

Dopiero zaczynaliśmy wakacyjne lenistwo, a to już jesteśmy na półmetku … Z tej okazji przygotowałam materiały, które pomogą Wam w organizacji klasy przed pierwszymi zajęciami nowego roku szkolnego – etykiety na przybory szkolne oraz napisy do dekoracji w angielskiej i polskiej wersji językowej.

Podejrzewam, że większość z Was nie myśli jeszcze o pierwszym dzwonku, ale ja już zaczynam powoli obmyślać plan związany z nowymi materiałami. Dzisiejszy wpis to początek serii związanej z powrotem do szkoły.

Zaczynam od etykiet na szkolne przybory – ołówki, kredki, linijki, gumki itp. – które znajdą miejsce zapewne w każdej sali. Ja bardzo lubię porządek w swoich materiałach, w ciągu roku szkolnego nieustannie porządkuję swoje szafki i materiały. Niestety, nie mam swojej sali i biegam po całej szkole, ale wielu nauczycieli może fajnie zorganizować „swój kąt” w szkolnych murach. Takie etykiety – organizery wystarczy zalaminować i przykleić lub przypiąć. Przygotowałam dwie wersje: okrągłą i prostokątną w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej.

This slideshow requires JavaScript.

Pobierz tutaj/Download here -> School supplies labels
Pobierz tutaj/Download here -> Etykiety

A jeśli macie ochotę na więcej szkolnych przyborów, to zapraszam do zabawy w moje kredkowe -> I have … Who has …? School

Pierwszy raz na moim blogu pojawiają się napisy dekoracyjne do druku – myślę, że uczniom bardzo spodoba się sala w klimacie „back to school”. Tutaj również przygotowałam dwie wersje angielskiej i polskiej wersji językowej – mam nadzieję, że te premierowe materiały przypadną Wam do gustu i powstaną piękne dekoracje sal 🙂

This slideshow requires JavaScript.

Pobierz tutaj/Download here -> napis Back to school
Pobierz tutaj/Download here -> napis Powrót do szkoły
Pobierz tutaj/Download here -> napis Back to school Gwiazdki
Pobierz tutaj/Download here -> napis Powrót do szkoły Gwiazdki

Przy okazji chciałam podziękować wszystkim za odpowiedzi na pytanie „Co uważasz za największy sukces w swojej pracy zawodowej?”. Otrzymałam naprawdę dużo wiadomości od Was, również pod postem pojawiło się kilkanaście komentarzy (Nauczyciel dyplomowany), więc będę musiała się nagłowić, do kogo powędrują kalendarze od Oxford University Press (za które serdecznie dziękuję Przedstawicielce Wydawnictwa). Już niebawem wybiorę 5 wypowiedzi, które zostaną nagrodzone wspomnianymi planerami na rok szkolny 2017/2018. Stay tuned!

8 myśli w temacie “Back to school: Supply labels”

      1. Chyba o to, że przydałby się napis BACK TO PRESCHOOL 😉 Ja np. pracuję w przedszkolu i bardzo bym prosiła o taki napis jeśli to możliwe.

  1. ale super! kiedyś uczyłam tylko w przedszkolu, więc nie był mi potrzebny ten temat a teraz dostałam też pierwszą klasę, ciągle szperam za jakimiś ciekawostkami i w końcu trafiłam do Ciebie!!! 😀 a już sama zastanawiałam się jak tu zrobić I have… who has <3

Leave a Reply