Back to school, Classroom management, Język angielski/English, Język niemiecki/Deutsch, Pozostałe tematy

Back to school: posters

Powrót do szkoły to nie tylko pierwsze lekcje, ale to również przygotowanie sal lekcyjnych. Dobrze, jeśli już od pierwszych chwil klasowe cztery ściany zachęcą uczniów do działania i wprawią w pozytywny nastrój. Właśnie dlatego przygotowałam plakaty do druku, dzięki którym już od pierwszego dzwonka możecie zapełnić swoje klasowe tablice i szkolne korytarze.

posters-01

Z myślą o młodszych i starszych grupach, przygotowałam 12 plakatów do druku. Część z nich zawiera sentencje znalezione w sieci,  na części z nich znajdują się krótkie napisy z grafikami w dwóch wersjach językowych. Na prośbę jednej z czytelniczek dodałam anglojęzyczną wersję z niebieskim tłem. Za niemieckie tłumaczenia dziękuję Julii Więcławskiej. Materiały opracowałam w oparciu o grafiki Freepik. Designed by Freepik.
back to school posters-01
Plakaty do pobrania tutaj/Download here -> Back to school: posters
Plakaty do pobrania tutaj/Download here -> Back to school: posters blue
Plakaty do pobrania tutaj/Download here -> Back to school: posters Deutsch

Jeśli spodobał Ci się mój pomysł i chcesz go wykorzystać, to bardzo się cieszę z tego powodu. Pamiętaj jednak o szanowaniu praw autorskich i podawaniu źródła. Przed wakacjami w jednej z grup nauczycielskich na FB jedna pani opublikowała zdjęcia moich przerobionych dyplomów z opisem, że to są materiały jej autorstwa. Było mi bardzo przykro, że ktoś w ten sposób wykorzystuje moją pracę oraz to, że bezinteresownie dzielę się swoimi pomysłami. Zasady udostępniania moich prac już od jakiegoś czasu dołączam do wszystkich materiałów.

Przybij piątkę i podaj źródło
W związku z tą nieprzyjemną sytuacją, przypominam Wam swój wpis w ramach akcji Podaj źródło -> Przybij piątkę i podaj źródło

guess the animal2-01A na koniec jeszcze jedna przypominajka 🙂 Niedawno ukazała się druga gra mojego autorstwa, więc jeśli szukacie materiałów do utrwalenia słownictwa związanego ze zwierzętami, to zapraszam do zapoznania się z -> Guess the animalktórą znajdziecie w dwóch wersjach językowych 🙂

podpis

 

8 myśli w temacie “Back to school: posters”

Dodaj komentarz