Christmas, Język angielski/English

Christmas: commercials and funny videos

Nie mogło zabraknąć tego wpisu 🙂 Kolejny raz zebrałam dla Was garść krótkich zabawnych filmów i reklam. Jak przystało na tę porę roku, oczywiście wszystkie w duchu bożonarodzeniowym 🙂

Na początek szybki kurs na temat tego, jak radośnie cieszyć się z KAŻDEGO prezentu 😀

Skoro już jesteśmy przy prezentach, to reklama ze specjalistą w tym zakresie, czyli świątecznym elfem.

O tym, że prezenty często przeradzają się w pasję, opowie nam sam Elton John.

Tą uroczą reklamę z jeżykiem zapewne już widzieliście, ale nie mogłam o niej nie wspomnieć 😉

Uwielbiam Kimmela a jego świąteczna rywalizacja z Johnem Krasinskim należy do jednych z moich ulubionych wątków w całym show.

Przy zmianie adresu mojej strony okazało się, że niestety nie zapisały się niektóre wpisy m.in. ten ze świątecznymi reklamami z poprzednego roku, dlatego dodaję poniżej wszystkie filmiki, które umieściłam w tym zagubionym poście.

Pierwsza reklama w ukazuje różne tradycje bożonarodzeniowe i będzie fajnym wprowadzeniem lub podsumowaniem dyskusji nt tradycji świątecznych w krajach anglojęzycznych.

The Suprise przypomina, że podczas Bożego Narodzenia nikt nie powinien być sam oraz pokazuje, że bardzo często mamy na to wpływ – wystarczy rozejrzeć się dookoła.

Bardzo często świątecznym prezentem, który szybko staje się zbędny i zapomniany niestety są zwierzęta. Dyskusję na ten temat możemy rozpocząć takim filmikiem:

Czy dla wszystkich Boże Narodzenie to czas radości? Filmik First Christmas zapewne wyciśnie niejedną łzę i uzmysłowi nam, że dla wielu osób jest to bardzo trudny okres.

Pamiętacie ubiegłoroczną reklamę ze starszym panem, których chcąc spotkać się ze swoimi dziećmi w święta posunął się do radykalnego rozwiązania? W tym roku Edeka przygotowała kolejną świąteczną reklamę będącą wizją świata opanowanego przez maszyny. Okazuje się, że nawet one mogą poczuć magię świąt.

Wrapping paper to kolejny fajny filmik wykorzystujący sfatygowanego misia do przypomnienia nam, że nie warto oceniać innych „po okładce”.

Możecie polecić jeszcze inne, ciekawe reklamy bożonarodzeniowe? Jeśli tak, zostawcie linki  komentarzach, chętnie je poznam 🙂

4 myśli w temacie “Christmas: commercials and funny videos”

  1. Świetny pomysł! Reklamy to fajny pomysł na urozmaicenie zajęć, no i szansa na oswojenie się z żywym językiem 🙂 Ta reklama z jeżykiem jest urocza 🙂

Leave a Reply