Animals, Board games, English alphabet, Język angielski/English

The English alphabet: board game

Poprzedni wpis spodobał się Wam tak bardzo, że postanowiłam dodać kolejne materiały z tymi uroczymi grafikami. Tym razem postawiłam na dobrze Wam znaną z mojego bloga grę planszową Up nad Down.

Gramy na zasadzie planszówki Snake and ladders. Rzucamy kością i poruszamy się o daną liczbę oczek. Podajemy nazwę obrazka, na którym stanie nasz pionek (można podać również nawzwę innego zwierzaka zaczynającego się na daną literę). Jeśli staniemydole na brązowej drabiny, to przenosimy się po niej w górę, a jeśli na górze czerwonej drabiny, to zjeżdżamy na dół. Wygrywa oczywiście osoba, która jako pierwsza dotrze na pole z napisem Finish.
Gra do pobrania tutaj/Download here -> The English alphabet: Up and Down

Razem z moimi kartami obrazkowymi tworzą zgrany duet 😉

Podoba się Wam taka wersja alfabetowych zwierzaków? 😉

A na koniec kilka słów o moich sklepowych nowościach. Jeśli szukacie oryginalnego pomysłu na St. Patrick’s Day to mam dla Was dwa quizy dla różnych grup wiekowych. Dla najmłoszych w formie prezentacji -> Prezentacja – quiz St. Patrick’s Day oraz zestaw materiałów, czyli aż 100 kart, 3 plansze do gry i 8 plakatów -> Zestaw materiałów St. Patrick’s Day. Przy zakupie obydwu materiałów mam dla Was niespodziankę – zestaw 15 kart obrazkowych  na Dzień św. Patryka z oryginalnymi garfikami w prezencie 🙂

6 myśli w temacie “The English alphabet: board game”

Leave a Reply