Action games, Język angielski/English, St Patrick's Day

Saint Patrick’s Day action cards

Przegladając moje ostatnie wpisy na blogu można wysunąć jeden wniosek: action cards nigdy za dużo 😀 W myśl tej zasady mam dla Was kolejną porcję tej cudownej karcianki. Cudownej, bo całowicie zawładnęła ona moimi uczniami (i – wiem to z wiadomości od Was – nie tylko moimi). Tym razem przyszedł czas na zieloną wersję z okazji dnia, w którym wszyscy jesteśmy Irlandczykami.

Uwaga 🙂 Skarbonka już jest zamknięta, Kacpi leci do Stanów! W 2021 r. przed kolejnym Dniem św. Patryka utworzę skarbonkę dla kolejnego maluszka i karty znowu będą dostępne 🙂

Z Dniem św. Patryka oczywiście od razu kojarzy się kolor zielony. A jak wiadomo, jest to kolor nadziei i postanowiłam wykorzystać ten znak i kolejny raz połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pomocą Kacperkowi choremu na SMA. Zgodnie z zasadą małych kroków założyłam dla niego skarbonkę -> Gramy w zielone dla Kacpiego. Po jej zasileniu dowolną kwotą otrzymasz moje action cards. W bonusie załączam również prezentację multimedalną z symbolami Irlandii. 

Jak pobrać materiały?
1. Kliknij w ten link -> Gramy w zielone dla Kacpiego
2. Kliknij w ikonkę ‘Wesprzyj’.
3. Wpłać dowolną kwotę.
4. Po dokonaniu wpłaty wyświetli Ci się podziękowanie, a w nim linki do materiałów. Zapisz sobie te linki lub pobierz materiały od razu. Otrzymasz je również w mailu z podziękowaniami za zasilenie skarbonki.

Jeśli śledzisz mojego FB, to pewnie oglądałeś mój filmik, w którym wyjaśniłam, dlaczego ten chłopiec jest mi wyjątkowo bliski pomimo tego, że nie znam go osobiście. Kacper ma naprawdę mało czasu na uzbieranie 8 milionów: niedługo skończy 2 lata a lek powinien zostać podany przed upływem tego czasu. Tak więc mierzy się z dwoma przeciwnikami: 8 milionami i czasem. Nie pozwólmy, by zabrakło mu jednego i drugiego. Dzięki nam Kacperek może wygrać walkę o życie -> siepomaga/kacpi-boruta

A tak w skrócie wygląda prezentacja multimedialna z symbolami Irlandii. Znajdują się w niej takie same grafiki jak te na action cards 🙂

Za każdym razem, gdy wyciągam action cards i macham całym wachlarzem kart, moi uczniowie wstają z krzeseł i podskakują. Szczerze nie wiem co się stało, że ta gra wzbudza aż takie emocje, ale bardzo mnie to cieszy. Staram się wykonywać tyle kart, żeby każdy uczeń mógł wylosować chociaż jedną. W skład moich najnowszych action cards wchodzą 24 karty zapisane na czterech kartkach A4.

Gramy w zielone dla Kacpiego to kolejna skarbonka, którą założyłam dla chorego maluszka. Również dochód ze sprzedaży niektórych moich materiałów w 100% przeznaczam dla dzieci chorym na SMA. Może zastanawiasz się, czy już wszystkie materiały będą przeze mnie udostępniane w ten sposób. Otóż nie, będę publikować również “zwykłe” wpisy. Jednak jeśli teraz mogę zrobić coś dla tych dzieciaczków, jeśli mogę Cię zachęcić do niesienia im pomocy, to właśnie poprzez takie akcje. A moim podziękowaniem są materiały, które opracowałam specjalnie dla tych dzieci i z myślą o nich.

Jeśli chcesz razem ze mną pomóc dzieciaczkom, zajrzyj do poniższych linków. W zamian za pomoc otrzymasz piękne materiały 🙂

-> Zestaw materiałów “Health” 100% dochodu dla Kacpiego

-> Valentine’s Day action cards

-> Zestaw materiałów “My family” 100% dochodu dla Tosi

-> Bloggers for children – 5 wyjątkowych e-booków do nauki języka angielskiego

-> Bloggers for children #2 – 5 wyjątkowych b-booków do nauki języka angielskiego

Możesz również otrzymać moje dowolne sklepowe materiały: wydrukowane, zalaminowane i wycietę oraz wysłane pod wskazany adres 🙂 Wystarczy, że na moim FB pod filmikiem -> tutaj zadekarujesz kwotę, jaką jesteś w stanie wpłacić na skarbonkę Kacperka. Osoba, ktra zadeklaruje najwyższą kwotę a następnie, po uzgodnieniu ze mną, wpłaci je na skarbonkę Kacpiego, otrzyma wybrane materiały.

Pamiętaj, dobro wraca!

2 myśli w temacie “Saint Patrick’s Day action cards”

Leave a Reply