Action games, Język angielski/English, St Patrick's Day

Saint Patrick’s Day action cards

Przegladając moje ostatnie wpisy na blogu można wysunąć jeden wniosek: action cards nigdy za dużo 😀 W myśl tej zasady mam dla Was kolejną porcję tej cudownej karcianki. Cudownej, bo całowicie zawładnęła ona moimi uczniami (i – wiem to z wiadomości od Was – nie tylko moimi). Tym razem przyszedł czas na zieloną wersję z okazji dnia, w którym wszyscy jesteśmy Irlandczykami.Z Dniem św. Patryka oczywiście od razu kojarzy się kolor zielony. A jak wiadomo, jest to kolor nadziei i postanowiłam wykorzystać ten znak i kolejny raz połączyć przyjemne z pożytecznym, czyli pomocą Fabiankowi, który potrzebuje aż 10 milionów na operację serduszka. Zgodnie z zasadą małych kroków założyłam dla niego skarbonkę -> Zielone Pomysły dla Fabianka Po jej zasileniu dowolną kwotą otrzymasz moje action cards.

Jak pobrać materiały?
1. Kliknij w ten link -> Zielone Pomysły dla Fabianka
2. Kliknij w ikonkę ‘Wesprzyj’.
3. Wpłać min 10 zł.
4. Po dokonaniu wpłaty wyświetli Ci się podziękowanie, a w nim link z instrukcją pobrania materiałów. Zapisz sobie ten link lub pobierz instrukcję od razu. Otrzymasz ją również w mailu z podziękowaniami za zasilenie skarbonki.

 Jeśli wpłacisz większą kwotę dodatkowo otrzymasz prezentację multimedialną uzpełniającą action cards.

A tak w skrócie wygląda prezentacja multimedialna z symbolami Irlandii. Znajdują się w niej takie same grafiki jak te na action cards 🙂

Za każdym razem, gdy wyciągam action cards i macham całym wachlarzem kart, moi uczniowie wstają z krzeseł i podskakują. Szczerze nie wiem co się stało, że ta gra wzbudza aż takie emocje, ale bardzo mnie to cieszy. Staram się wykonywać tyle kart, żeby każdy uczeń mógł wylosować chociaż jedną. W skład moich najnowszych action cards wchodzą 24 karty zapisane na czterech kartkach A4.

Pamiętaj, dobro wraca!

2 myśli w temacie “Saint Patrick’s Day action cards”

Leave a Reply