Action games, Animals, Język angielski/English, Spring

Insects and spring action cards

Pokusiłam się o nowe action cards. Wiem, jak dużo frajdy sprawia zawsze ta zabawa moim uczniom i chciałam, aby również w domu mieli szansę pobawić się z językiem angielskim wraz z jedną ze swoich ulubionych gier. Tak powstała multimedialna wersja tej hitowej zabawy.

W tej wersji skupiłam się na owadach, ponieważ z częścią uczniów już wcześniej poznaliśmy słownictwo z nimi związane a z kilkoma grupami zaczynać będę rozdział o zwierzętach i dorzucę im insects w bonusie 😉 Poza tym, chyba wszyscy zgodzimy się, że pasują one idealnie do wiosennych zajęć.

Action cards mają teraz jeszcze dwie zalety. Poza świetną zabawą pozwalają uczniom oderwać się od komputera, rozprostować kości i uczyć się w ruchu co w dobie panującego nauczania online jest wyjątkowo ważne. Po drugie, to kolejne materiały mojego autorstwa wspierające Wojtusia Howisa chorego na SMA -> siepomaga.pl/wojtus

Opracowałam 25 kart a prezentacja liczy 28 slajdów. Na każdym z nich pojawia się jedna karta. Zobaczcie, jak to wygląda w praktyce 😉 Oczywiście pokaz poszczególych kart możecie przyspieszyc klikając dowolny klawisz, na filmiku widzicie standardowy pokaz slajdów 😉

Jak pobrać materiały?
1. Kliknij w ten link -> Wiosna dla Wojusia
2. Kliknij w ikonkę ‘Wesprzyj’.
3. Wpłać dowolną kwotę.
4. Po dokonaniu wpłaty wyświetli Ci się podziękowanie, a w nim link do materiałów. Zapisz sobie ten link lub pobierz materiały od razu. Otrzymasz go również w mailu z podziękowaniami za zasilenie skarbonki.

Jeśli macie ochotę więcej owadów, to mam również inne materiały w kieszeni 😉 -> My shopping list: Insects

2 myśli w temacie “Insects and spring action cards”

Leave a Reply