Christmas, Funny commercials/videos, Język angielski/English

Co nowego w reklamie, czyli Christmas commercials 2020

Reklama dźwignią handlu oczywiście a że naprawdę fajne reklamy mogą wywindować produkt, mogliśmy przekonać się w ciągu ostatnich lat. Bożonarodzeniowy czas związany jest z prezentami i duże koncerny stawiają na wzruszające bądź zabawne krótkie filmy, dzięki którym o produkcie będzie głośno. Przygotowałam małe zestawienie kilku moich tegorocznych faworytów i uwaga – nie ma tutaj głośnej reklamy Apartu 😉

Sama jej nie oglądałam, ale za to przeróbkę już tak 😀 A jaka świąteczna reklama najbardziej zapadła Wam w pamięci? Jest ich kilka ale najbardziej chyba lubię tę Allegro ze starszym panem uczącym się angielskiego. Zapewne nie ja jedna 🙂 W tym roku znalazłam coś w podobnym duchu:

O wielkiej mocy zabawek przekonałam się, gdy zostałam mamą. Mój synek ma ukochane pluszaki, które zabiera ze sobą do żłobka, na spacery, towarzyszą mu w codziennych zabawach i podczas snu oczywiście. Pewnie dlatego bardzo spodobała mi się ta reklama 🙂

Czasami zapominamy, że to nie prezenty są najważniejsze w tym świątecznym czasie. Wydajemy mnóstwo pieniędzy na rzeczy, które tak tracą na wartości w porównaniu z tym, co jest naprawdę ważne: czasem poświęconym drugiej osobie i małych, ale bardzo ważnych czynach pokazujących, że o kimś pamiętamy:

Oczywiście wiedzą o tym elfy i ich szef, Mikołaj 🙂

A iskierka, którą poślemy w świat wróci do nas prędzej czy później 🙂

Warto wierzyć i czekać …

I chociaż niecieprię Maca i tego typu “restauracji” to bardzo podoba mi się ta reklama. Większość dzieci udaje “twardzieli” gdy tak naprawdę w środku przeżywają wiele różnych emocji i często nie dają się im ponieść ze strachu przed tym co powiedzą inni.

Smutna prawda jest taka, że rzeczywiście święta potęgują poczucie samotności. Jestem wielką miłośniczką psów, więc ten filmik bardzo do mnie przemawia:

Tak prezentują się moje ulubione tegoroczne reklamy. Na pewno “podrzucę” je swoim uczniom a część wykorzystam podczas lekcji online.
Tutaj znajdziecie mój wpis z reklamami i krótkimi filmami świątecznymi  z poprzednich lat-> Christmas: commercials and funny videos

Merry Christmas!

Leave a Reply