Action games, Język angielski/English, Winter

Winter action cards

Po Bożym Narodzeniu trzeba szybko wrócić do szkolnej rzeczywistości i codziennych zajęć. W okresie przedświątecznym prawdziwą furorę zrobiły moje action cards, dlatego postanowiłam pójść za głosem swoich uczniów i opracowałam kolejne karty, tym razem w zimowym klimacie.
Część kart z zadaniami ruchowymi opublikowałam na swoim blogu wraz z materiałami bożonarodzeniowymi -> Action cards: Christmas and winter. W tym roku chciałam odświeżyć grafiki i dodać więcej kart tak, żeby móc korzystać z nich rówież po świątecznych zajęciach w całym zimowym okresie. Tak prezentuje się odświeżona część kart:
Możecie je pobrać tutaj -> Winter action cards i jest to pierwsza partia tych kart. Druga część materiałów to aż 12 nowych kart, z których będę korzystać nie tylko w ramach zimowego słownictwa, ale również jako część ćwczeń utrwalających materiał związany z ubraniami (akurat ten rozdział będę realizować w styczniu z drugmi klasami). Jeśli chciecie dołączyć do swojej kolekcji również i te karty to mam dla Was dobrą wiadomość. Powędrują one do Was już w środę wraz z moim newsletterem. Tak więc jeśli już zapisaliście się do mojego newsletterowego zepołu, to już za kilka dni odbierzecie taki mały prezent 🙂 Jeśli jeszcze tego nie zrobilście, to kilkając w ten link, możecie się zapisać -> Newstellter Pomysły przy tablicy. Pozwolę sobie przypomnieć, że subskrypcję trzeba potwierdzić 😉 a jeśli ktoś tego nie zrobił, nie zostaje zapisany do newslettera i nie otrzymuje materiałów. Piszę o tym, bo takich zgłoszeń jest naprawdę dużo i zostają są one usuwane z listy newslettera.
Oto mała próbka bonusowych kart:A jeśli szukacie innych zimowych materiałów, to gorąco polecam swoje świeżutkie płatki śniegu, czyli QR domino z ubraniami i zimowymi czynnościami -> QR domino Winter clothesZ tych materiałów również zaczynam korzystać od razu w styczniu, więc na zimowe zajęcia będą jak znalazł 😉

2 myśli w temacie “Winter action cards”

Leave a Reply