About me

Hello!

IMG_3504-kopia

Mam na imię Ewelina i jestem nauczycielką języka angielskiego, pracuję  w szkole podstawowej w Krakowie. 

Dzięki współpracy z nauczycielami i lektorami na moim blogu znajdziecie również materiały w językach niemieckim, hiszpańskim i francuskim. Niektóre moje pomysły publikuję także w języku polskim.

W październiku 2017 roku odbyła się premiera mojego magazynu online Pomysły przy tablicy, w którym znajdziecie artykuły związane z zajęciami językowymi oraz z tematyką dotyczącą pracy nauczyciela. Najnowszy numer magazynu znajdziecie tutaj -> Zimowe Pomysły przy tablicy.

Tak więc Pomysły przy tablicy to gry i zabawy na zajęcia językowe, recenzje książek anglojęzycznych, ciekawej literatury pedagogicznej oraz gier, które możesz znaleźć w sklepach i wykorzystać podczas zajęć. 

Materiały, które umieszczam na swoim blogu i sklepie powstały do prywatnego użytku, korzystam z nich w domu oraz na swoich zajęciach. Nie są one przenaczone do użytku komercyjnego. Nie wyrażam zgody na kopiowanie czy przerabianie moich materiałów i udostępnianie ich za pomocą swojej storny czy bloga. Jeśli chcesz podzielić się moją pracą – podaj źródło i udostępnij link do mojego bloga (więcej informacji znajdziesz tutaj -> Przybij piątkę i podaj źrdódło!)

Jeśli chcesz poznać mnie bliżej, zapraszam do lektury wywiadu, którego udzieliłam autorce bloga Polski na czasie –> Środa z Eweliną Kusiak

Zachęcam do dzielenia się swoim doświadczeniem a także uwagami i spostrzeżeniami. Również do śledzenia mojego profilu na portalach społecznościowych.

4 myśli w temacie “About me”

  1. Dzień dobry Pani Ewelino.

    Jestem lektorką języka polskiego, pamiętam, że miała Pani wspaniałe materiały również w języku polskim. Niestety w menu są jedynie języki obce. Gdzie mogę znaleźć te materiały?

    Pozdrawiam serdecznie
    Weronika Bukowska

Leave a Reply