Dobble, Great Britain, Język angielski/English

Double London

Kolejna porcja materiałów na zajęcia o Londynie to jedna z moich ulubionych gier karcianych Double. Zapraszam go gry!

Specjalnie na urodziny Królowej przygotowałam mega -> zestaw do druku “UK: Symbols”w którym znajdziecie aż 10 różnych materiałów! Poza podstawą, czyli flashcards, opracowałam również domina, memory, gry planszowe, action cards, gry z klamerkami czy plakaty. Tak prezentuje się mała próbka tego ogromu materiałów 😉 Znajdziecie go tutaj ->zestaw do druku “UK: Symbols”

Podejrzewam, że znacie zasady gry, ale gdyby ktoś chciał sobie je odświeżyć, zapraszam tutaj.

Double London to 31 kart i 31 różnych obrazków.

Gra do pobrania tutaj/Download here –>Double London

Polecam również książeczkę “The Queen’s Hat”, która idealnie pasuje do lekcji o Wielkiej Brytanii. Świetną recenzję tej pozycji znajdziecie na blogu Let’s Read in English. Przyznam, że marzę o tym, żeby ta książeczka dołączyła do mojej biblioteczki 😉

Enjoy!

8 myśli w temacie “Double London”

  1. Cudne to dobble w wersji londyńskiej! Mam nadzieję, ze kiedyś uda Ci się wejść w posiadanie THE QUEEN’S HAT – jest naprawdę warta grzechu. Ja własny egzemplarz zamówiłam niedawno i nie mogę nacieszyć oka tymi pięknymi ilustracjami i w ogóle całą ideą tej książeczki. W najbliższych dniach planuję udoskonalic mój wpis, uzupełniając go o więcej zdjeć z wnętrza książki. Teraz marzę o THE QUEEN’S HANDBAG, a w dalszej kolejności THE QUEEN’S PRESENT, ktora ukaże sie na święta. Wish list zamiast sie kurczyć to sie wydłuża.

  2. Twoje materiały są prześliczne! Dobble to jedna z ulubionych gier moich uczniów – dziękuję za dzielenie się materialami!

Leave a Reply