Diploma, Język angielski/English

Dyplomy na zakończenie roku szkolnego

Przed nami długo wyczekiwana ostatnia prosta. Wkrótce koniec kolejnego roku szkolnego. I choć jego końcówka jest inna niż wszystkie i na zawsze zostanie w naszej pamięci, to zakończenie roku zakończeniem, dyplomy muszą być 🙂 Dla swoich uczniów przygotowałam nowe wzory i dzisiaj dzielę się nimi z Wami.

Zanim dyplomy chciałam Wam przypomnieć, żedo 15 lipca została przedłużona zbiórka Frania chorego na SMA. Możecie go wesprzeć zasilając m.in. moją skarbonkę a w podziękowaniu otrzymacie zestaw materiałów Sea animals and numbers: prezentację multimedialną, dwa rodzaje domina oraz plasze Bingo!

Jak pobrać materiały?
1. Kliknij w ten link -> Morskie Pomysły dla Frania
2. Kliknij w ikonkę ‘Wesprzyj’.
3. Wpłać dowolną kwotę.
4. Po dokonaniu wpłaty wyświetli Ci się podziękowanie, a w nim link do materiałów. Zapisz sobie ten link lub pobierz materiały od razu. Otrzymasz go również w mailu z podziękowaniami za zasilenie skarbonki.
Moja skarbonka jest zapełniona w prawe 200% Dziękuję! Jeśli zapełni się o kolejne 100% do materiałów dodam kolejną prezentację Toys nd numbers na ćwiczenie liczb 1 – 10, nazw zabawek oraz czytanie pojedynczych wyrazów. Czekam na 300% w skarbonce -> Morskie Pomysły dla Frania!

Wracamy do dyplomów 🙂 Moje najnowsze propozycje grafikami nawiązują do zestawu materiałów -> Travel the world.  Stąd też napis Little explorer 🙂 Wykorzystałam tutaj symbole UK takie jak piętrowy autobus, dzbanek herbaty czy Big Ben. Macie do wyboru wersję z białym lub kolorowym tłem. Mam nadzieję, że przypadną do gustu Wam i Waszym uczniom. I moim oczywiście 😉 

Możecie wybrać spośród 9 nowych wzorów. Jeśli wykorzystacie moje dyplomy to dajcie mi znać, oznaczcie mnie na FB lub Instagramie @pomyslyprzytablicy albo po prostu prześlijcie fotkę, będzie mi bardzo miło 😉 Link do tych materiałów znajdziesz na końcu wpisu.

A jeśli masz ochotę na więcej materiałów w podobnym stylu, to zajrzyj do mojego ostatniego newslettera. Dowiesz się, w jaki sposób możesz otrzymać 18 plakatów (zdjęcie poniżej) będących uzupełnieniem mojego zestawu -> Zestaw materiałów “Travel the world”: prezentacje multimedialne + materiały do druku. Jeśli jeszcze nie zapisałeś się do mojego newslettera to nic straconego, możesz to zrobić tutaj -> Zapisz się do mojego newslettera! i pamiętaj o potwierdzeniu subskrypcji 😉

2 myśli w temacie “Dyplomy na zakończenie roku szkolnego”

Leave a Reply