Flashcards, Halloween, Język angielski/English

Dyniowe Halloween, czyli karty obrazkowe w akcji

Materiałów z pomarańczowym symbolem jesieni ciąg dalszy. Wiem, że moje ostatnie pomysły na jesienne zajęcia przypadły do gustu nie tylko uczniom, ale również i Wam. Mnie rówież bardzo podobają się obrazki wpisane w dynie, dlatego kolejny raz postawiłam na takie rozwiązanie z taką różnicą, że tym razem opracowałam je z myślą o halloweenowych zajęciach. 

Na pewno pamiętacie moje poprzednie dyniowe perełki: jesienne flashcards i Taboo: -> Pumpkin, pumkin! Jesienne karty obrazkowe -> Taboo Autumn, czyli dyniowe szaleństwo. Przyznam, że najnowsze karty przygotowałam już w ubiegłym roku tylko nie zdążyłam podzielić się nimi. Teraz nadrabiam zaległości. Przed Wami flashcards z kartami wyrazowymi i symbolami Halloween:

Grą świetnie uzupełniającą te dyniowe flashcards jest moja karcianka -> I have … Who has …?  dzięki której utrwalicie symbole jesieni i Halloween. W zestawie znadują się aż 42 karty: 

A jeśl szukacie multimedialnych wspomagaczy 🙂 to polecam swoją najnowszą prezentację “Happy Halloween” z którą pobawicie się w rozpoznawanie halloweenowych kostiumów oraz odkrywanie symboli tego anglojęzycznego święta -> Prezentacja multimedialna Happy Halloween

Leave a Reply