Język angielski/English

Wyniki konkursu

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i tym samym podzieli się ze mną tym, co bardzo mnie cieszy – informacją, że korzystacie z moich materiałów 🙂 Wszystkie zdjęcia były naprawdę świetne, jednak musiałam ograniczyć się do wyboru trzech. Tak więc zapraszam do zapoznania się z wynikami konkursu z Pomysłami przy tablicy.

We wszystkich zgłoszeniach bardzo spodobało mi się to, że nie tylko wykorzystujecie materiały przygotowane przeze mnie, ale również to, że wpisy Pomysłów przy tablicy inspirują Was.

I miejsce 

bez-nazwy-u1

Bardzo mi miło, że mój pomysł z Tresaure Island i Talk Like a Pirate Day zainspirował Annę do zorganizowania w swojej szkole całego dnia poświęconego piratom. Zajęcia obejmowały nauczanie zintegrowane, w – f, angielski oraz muzykę. Otrzymałam całą fotorelację z tego dnia – zajęcia prezentują się naprawdę świetnie. Gratuluję pomysłu i zaangażowania 🙂

 II miejsce

bez-nazwyss-1

Okazuje się, że Pomysły przy tablicy goszczą również na lekcjach języka niemieckiego 🙂 Double jest uniwersalną grą, tak więc idealnie pasuje na różne zajęcia. Jak również pomysł na aparat fotograficzny uwieczniający wspomnienia z wakacji. Cieszę się, że dzięki Renacie z moich materiałów korzystają również nieco starsi uczniowie 🙂 

III miejsce

bez-nazsswy-1

Jedną z moich ulubionych serii jest A week in London i cieszę się, że wykorzystane są one również podczas zajęć indywidualnych.  Bardzo spodobały mi się pomysły Darii z kartami i klamerkami do prania oraz aparatem. Tak opisuje je autorka: 

Zabawa z kartami i klamerkami: nazywam przedmiot znajdujący się na obrazku, a dziecko ma za zadanie przypiąć klamerkę do odpowiedniego obrazka (example: Find a taxi and clip it to the picture!)
Zabawa z rolką papieru i autobusem: umieszczam obrazek na rolce papieru i wsuwam ją do drugiej rolki papieru, w której wycięte są okienka. Obracam rolką znajdującą się w środku (rolką z obrazkiem), dziecko ma za zadanie odgadnąć, co jest na obrazku, widząc tylko jego fragment.

Gratuluję zwycięzcom i proszę o kontakt mailowy lub na fb w celu uzgodnienia szczegółów dostawy nagród 🙂 

Leave a Reply