Autumn, Ciekawe linki, Inne gry i zabawy, Język angielski/English, Mój magazyn online, Pozostałe tematy

Magazyn online Pomysły przy tablicy

Jestem bardzo podekscytowana, ponieważ nareszcie mogę Wam zaprezentować swój nowy projekt, dzięki któremu poznacie mojego bloga w całkiem nowej odsłonie. Dzisiaj światło dzienne ujrzał pierwszy numer mojego magazynu online Pomysły przy tablicy!

grafika do wpisDwo-01

To mini czasopismo jest projektem, nad którym pracowałam już od dłuższego czasu. Po tym, jak już pojawił się pomysł zrealizowania takiego przedsięwzięcia dużo czasu zajęło mi planowanie, co powinien zawierać taki magazyn oraz to, w jakiej pojawi się formie. A gdy koncepcja była gotowa, czas płynął nieubłaganie szybko i już myślałam, że nie zdążę z publikacją tego numeru. Tematyka pierwszego wydania związana jest z jesienią i planowałam jego premierę na koniec września – ostatecznie udało mi się zdążyć z zakończeniem pracy do połowy października i właśnie dzisiaj z dumą prezentuję Wam pierwszy numer swojego autorskiego magazynu online Jesienne Pomysły przy tablicy. Jestem autorką wszystkich tekstów a graficznego opracowania podjął się mój mąż, za co jestem mu ogromnie wdzięczna 🙂

grafika do wpisDwo.jpg3-01

Magazyn został opracowany w formie elektronicznej, możecie swobodnie przeglądać każdą stronę, powiększać wybrane fragmenty. Jeśli wolicie inne rozwiązanie, to dostępna jest również opcja pobrania całego numeru bądź wybranych stron. Istnieje również możliwość wydrukowania całego numeru. Jak widzicie, opcji jest dużo i każdy może wybrać dogodny dla siebie sposób. Co zatem kryje się w sobie mój magazyn?

Pierwszy numer składa się z 14 storn i w większości jest poświęcony tematyce jesiennej. Bardzo cenię zajęcia kulturowe, dlatego najwięcej treści związanych jest z Halloween i Thanksgiving. Znajdziecie tutaj informacje do wykorzystania podczas wprowadzenia do zajęć, jak również zapowiedzi gier i zabaw, które pojawią się na moim blogu w najbliższym czasie.
Poza tematyką związaną z tzw. kulturówką poruszam również problematykę dotyczącą pracy nauczyciela. W tym numerze podzieliłam się z Wami swoimi przemyśleniami związanymi z wymianą doświadczeń oraz z trudnymi zachowaniami uczniów.

A teraz chyba najważniejsza informacja 😉 Magazyn znajdziecie w menu mojego bloga, w zakładce Mój magazyn online – zaraz pod informacjami About me. Żeby teraz przejść do pierwszego numeru kliknij -> tutaj: Mój magazyn online

grafika do 34-2-01

Co sądzicie o takiej formie? Co podoba się Wam najbardziej a co zmienilibyście? Czego jest za mało a czego za dużo? 🙂 Wszystkie informacje są dla mnie bardzo cenne i na pewno pomogą mi w układaniu stałej formy magazynu, więc piszcie śmiało!

0 myśli w temacie “Magazyn online Pomysły przy tablicy”

  1. Gratuluję – super pomysł; ale nie mogłam zapoznać się z treścią artykułów, ponieważ na strona pojawiał mi sie wciąż czarny kwadrat z napisem: “Wykonaj polecenie. Czytaj” i nie mogłam go usunąć.

    1. Przyznam, że nie wiem, dlaczego tak się dzieje… U mnie działa na różnych urządzeniach, nikt więcej nie zgłaszał problemów z odczytaniem magazynu. Może to wina jakiejś wtyczki? Ewentualnie spróbuj na innym urządzeniu.

  2. Widać ogrom pracy włożony w przygotowanie takiego magazynu, nie mówiąc już o blogu, który cieszy oczy formą graficzną oraz ciekawymi pomysłami na lekcje. To się nazywa pasja, gratuluję! Jestem wdzięczna, że możemy korzystać z twoich rozwiązań.

    1. Wielkie dzięki! Wasze opinie są dla mnie bardzo ważne, dlatego super, że dzielicie się ze mną swoimi odczuciami i zostawiaci po sobie ślad pod wpisami – to bardzo cenne dla bogera 🙂

  3. Gratuluję! Świetny, inspirujący pomysł z tym magazynem. Widać, że jesteś bardzo pracowita i ambitna. Super, że mąż mógł się zaangażować, chociaż techniczną stronę masz z głowy 🙂

Leave a Reply